Jdi na obsah Jdi na menu
 


Euro Truck Simulator

4. 10. 2008

Mnoho chlapců v dětském věku se chtělo stát popeláři nebo řidiči kamiónu. Pokud jste toužili právě po řízení obrovského vozidla s návěsem, právě pro vás bude určen titul Euro Truck Simulator.

Obrazek

 V roli řidiče nákladního vozidla se budete řítit napříč realistickou vymodelovanou Evropou a navštěvovat krásná města, lodní přístavy a skladiště. Těšit se můžete na velmi realistickou Evropu, kde bude každé město velmi dobře vymodelováno. Potvrzených měst zatím moc není, ale jisté je, že zavítáte do Prahy, Berlína, Mnichova, Říma a Paříže.

 

Obrazek

Když se řekne simulátor, tak si každý představí velmi realistickou hru, která by měla nabídnout všechny detaily a specifika ovládaného stroje, v našem případě kamionu. A to také připravovaný Euro Truck Simulator nabídne. V kabině svého trucku budete trávit spoustu času, a tak se můžete těšit na dobře vymodelovaný kamión, ve kterém nebudou chybět nejrůznější kontrolky, jako je tlak v pneumatikách, teplota, pohonné hmoty, světla a fungovat budou i vnější zpětný zrcátka.

Pokud jste zvědavi, jak hra vypadá v pohybu, tak se určitě podívejte na dostupné obrázky a na video uvedené níž.

DOWNLOADS:   Euro Truck Simulator part 1

                                Euro Truck Simulator part 2

                                Euro Truck Simulator torrent

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Euro Truck Simulator part1

(david, 25. 1. 2012 10:11)