Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrázek

Ve hře Harry Potter a princ dvojí krve se hráči vrací do Bradavic, aby Harrymu pomohli překonat nástrahy šestého ročníku čarodějnické školy. Budou se moci zapojit do vzrušujících kouzelnických duelů, míchat a vařit magické ingredience v hodinách lektvarů a vznést se do oblak při vedení nebelvírského famrpálového týmu za vítězstvím. Čekají na ně rovněž Ronovy romantické trampoty. Celý příběh pak vyvrcholí dramatickým odhalením pravé identity prince dvojí krve.

V příběhu hry utahuje lord Voldemort stále těsněji smyčku okolo světa mudlů i čarodějů a Bradavice už nejsou zdaleka tak bezpečným místem, jakým bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí se může ukrývat přímo ve zdech bradavické školy, ale Brumbál se spíše soustředí na jeho přípravu před závěrečnou bitvou, o níž ví, že se rychle blíží. Společně usilují o nalezení klíče k Voldemortově obraně a za tímto účelem se Brumbál spojí se svým starým přítelem a kolegou, bezstarostným bonvivánem z dobré rodiny, profesorem Horaciem Křiklanem, o němž se domnívá, že zná důležitou informaci. Mezitím čelí studenti útokům úplně jiného druhu nepřítele, když se u nich začnou projevovat účinky hormonů. Harry totiž cítí stále silnější náklonnost k Ginny, své city k ní ovšem dává najevo i Dean Thomas. Levandule Brownová se rozhodne, že tím pravým je pro ni Ron, ovšem vůbec nemůže počítat s čokoládovými košíčky Romildy Vaneové! Navíc tu je i Hermiona, která ve skrytu duše žárlí, ale je odhodlána své pocity skrýt. Uprostřed všech těchto románků však stojí jeden ze studentů stranou. Je pevně rozhodnut zanechat po sobě stopu, i když velmi temnou. Ve vzduchu je cítit láska, ovšem nablízku je i obrovská tragédie, po níž Bradavice už nikdy nemusí být stejné, jako dřív.

Výrobce: EA Bright Light
Vydavatel: EA
Žánr: akční adventura
Jazyková verze: anglická
České titulky: ano
Multiplayer : ne

Minimální konfigurace PC:
Operační systém: Windows XP/Vista
Procesor: 1,8GHz Pentium 4 nebo srovnatelný
Paměť: 256 MB
Grafická karta : 64 MB
Místo na pevném disku: 5 GB
Zvuková karta: Zvuková karta vyhovující rozhraní DirectX 9.0c nebo vyšší
DirectX: DirectX 9.0c

Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://download.cz.hellshare.com/harry-potter-6-game/harry-potter-6-game-part1.rar/477347  
http://download.cz.hellshare.com/harry-potter-6-game/harry-potter-6-game-part2.rar/477410
http://download.cz.hellshare.com/harry-potter-6-game/harry-potter-6-game-part3.rar/477467
http://download.cz.hellshare.com/harry-potter-6-game/harry-potter-6-game-part4.rar/477504

 

heslo: bodybuilder

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Harry photter a prync dvojí krve

(Matěj, 1. 7. 2019 15:16)

mně se ta hra moc líbý a těším s aš ji budu hrát

Strong blood stress

(ADokyscosods, 8. 10. 2018 9:30)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generique-cialis-super-force/

What is a bracing blood power

(ARiveimmadance, 30. 7. 2018 19:25)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-vietnam/

Hra

(Patrik, 18. 12. 2011 8:29)

Velmi sa mi páči

nefunguje

(dominik.hancl@seznam.cz, 30. 7. 2010 20:24)

prominte ale naroky sou u mně v pořádku a přes to mi hra nefunguje vše nainstaluju spstím .. a zčerná mi obrazovka a je černá i hodinu dokud ji nevypnu spojenim kláves alt + f4 nebo ctrl+alt+deletec poradte prosím na muj email dominik.hancl@seznam.cz prosím !